Manual d'usuari KTM 2000 Motorcycle

Manual d'usuari pel dispositiu KTM 2000 Motorcycle

Manual d'usuari KTM 2000 Motorcycle

Extractes de continguts

Resum a la pàgina de contingut no. 1

640 DUKE USA, AUSTRALIAERSATZTEILKATALOGFAHRGESTELLSPARE PARTS MANUALSPORTMOTORCYCLESCHASSIS2000Art.Nr. 3.204.94 6/99

Resum a la pàgina de contingut no. 2

INHALTSVERZEICHNISSPORTMOTORCYCLESTELEGABEL WHITE POWERFRONT FORK WHITE POWERGABELBEINE WHITE POWERFORK LEGS WHITE POWER6X6310105D3015SEITEPage22022131451243651213147045506937555740855102125SEITENSTÄNDERSIDE STANDSCHWINGARM, KETTENSCHUTZSWINGARM, CHAIN GUARD43776501735361632731144421712636264647616117FEDERBEIN WHITE POWERSHOCK ABSORBER WHITE POWER163420idFlukeBraOTD51 23505071 860..646251522032631020412803031514714317SEITEPage1SEITEPage1511814121820155413SEITEPage16151116LOCTITE 242191081210111

Resum a la pàgina de contingut no. 3

INHALTSVERZEICHNISSPORTMOTORCYCLESLUFTFILTERKASTENAIR FILTER BOXINDEXTANK, SITZBANK, VERKLEIDUNGTANK, SEAT, COVERMASKE, KOTFLÜGELMASK, FENDERS8VORDERRADFRONT WHEEL10, 1111158811240347956104015, 1619SEITEPage17153853195038313181618SEITEPage1231415163911381238102385742727511019202524SEITEPage1106021873914402422215416822132256HINTERRADREAR WHEELLOCTITE 24236383323238BREMSZANGE VORNEBRAKE CALIPERFRONT149242182842SEITEPage282862729212731212232750BREMSZANGE HINTENBRAKE CALIPER REAR10SCHEINWERFER, BEF

Resum a la pàgina de contingut no. 4

INHALTSVERZEICHNISSPORTMOTORCYCLESTECHNISCHE DATEN FAHRGESTELLTECHNICAL DATA CHASSISTECHNICAL SPECIFICATIONS - CHASSISKTM 640 DUKE ‘2000INDEXSCHMIER- UND WARTUNGSTABELLEPERIODIC MAINTENANCE SCHEDULEPERIODIC MAINTENANCE SCHEDULEKTMriderKTMdealerFront brakeRear brakeTyresAir pressure rider onlyAir pressure with passengerFuel tank capacityFinal drive ratioChainLampsBatterySteering angleWheel baseSeat highGround clearanceDead weight without fuelMax. permissible front axle loadMax. permissible rear

Resum a la pàgina de contingut no. 5

TELEGABEL WHITE POWER99-587.01.0XSPORTMOTORCYCLES30152202213023314512464330222526401130421033342000TEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*10*0518.T780LS0518.T780RS587.01.032.000GABELBEIN LI.WP 640 DUKE ‘99GABELBEIN RE.WP 640 DUKE ‘99GABELBR.UNT.KPL. X=35MM/D=54MMSCHWARZFORK LEG L/S WP 640 DUKE ‘99FORK LEG R/S WP 640 DUKE ‘99BOT.TRIPLE CLAMP X=35MM/D=54MMBLACK1111112*501.01.033.100587.01.034.000GABELSCHAFTROHR L=244 ‘91FORK TUBE L=244‘91GABELBRÜCKE OBEN X=35MM/D=54MM TOP TRIPLE CLAMP

Resum a la pàgina de contingut no. 6

663101054667681554765366101048466312666768743GABELBEINE WHITE POWER99-587.01.1SPORTMOTORCYCLES466448474494491213141213143870335045171817186969511653553751168525456534457584121958419432142445960525456553757860222059205622564062625LITRE5LITRE2525313699-587.01.15019193270453534363035FORK LEGS WHITE POWER6402000FIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*3*4*5*6*7*8*9*10*12*13*14*15*16*17*18*19*20*21*22*25*30*31*32*33*34*35*36*37*38*40*41*42*43*4054.12664054.12724054.00264054.04704054.04924054.1270405

Resum a la pàgina de contingut no. 7

663101054667681554765366101048466312666768743GABELBEINE WHITE POWER99-587.01.1SPORTMOTORCYCLES466448474494491213141213143870335045171817186969511653553751168525456534457584121958419432142445960525456553757860222059205622564062625LITRE5LITRE2525313699-587.01.1501919327045353436FORK LEGS WHITE POWERFIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION44*45*46*47*48*49*50*51*52*53*54*55*56*56*56*56*56*56*56*56*56*57*58*59*60*62*63*64*65*66*67*68*69*70*4054.12784357.00944054.06294054.04874054.04344054.12494054.123

Resum a la pàgina de contingut no. 8

LENKER, ARMATUREN99-587.02.1SPORTMOTORCYCLES281492931262913715831254940383945474243HANDLEBAR, CONTROLSTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION13678*1213*14*152528*—*29*38*39*404142434445464748495292*93*583.02.001.500583.02.004.044583.02.050.1000988 253505584.02.095.000583.02.003.000584.02.010.400583.02.016.200584.11.074.000584.11.049.000587.12.040.000587.12.041.000584.12.040.050584.02.090.000583.02.094.200584.02.040.000583.02.055.200583.02.126.000583.02.043.000583.02.044.0000912 060253584.02.041.00

Resum a la pàgina de contingut no. 9

HANDBREMSZYLINDER99-587.13.1SPORTMOTORCYCLESB1erakOTDFluid15.11123780HAND BRAKE CYLINDERTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1345678101112*1315*80583.13.001.100583.13.050.100544.13.015.000583.13.026.100580.12.040.050583.13.020.1000912 060203583.13.021.1000965 050163583.13.012.000583.13.009.000587.13.011.000306054HANDBREMSZYLINDERDUKE’94REPARATURSATZ KPL. D=13MMHEBELSCHRAUBE KPL.SCHUTZKAPPEKLEMMSCHELLE SPIEGEL M10X1,25HANDBREMSHEBEL LOSE SCHWARZISK.SCHRAUBE DIN0912-M 6X20BREMSLICHTSCHALTER KPL. V

Resum a la pàgina de contingut no. 10

RAHMEN, AUSLEGER99-587.03.0SPORTMOTORCYCLES4276137476365371776501727341555361596032738280811816191899-587.03.0444211 317214704346 4712796864 634517524647853834124030515871640FRAME, SUB FRAME2000FIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*45*-*1112*13141617181930313234363738*40*41*42434445464750—5152535558587.03.001.000587.03.002.000583.03.002.090581.03.003.200/30581.03.004.200/30580.03.012.000710.01.012.100583.07.015.000583.03.055.0000931 101103490.09.082.000491.09.481.052543.10.086.0000931 1006

Resum a la pàgina de contingut no. 11

RAHMEN, AUSLEGER99-587.03.0SPORTMOTORCYCLESFIG427613747636537177650172734155536132738280148118BEZEICHNUNGDESCRIPTIONKETTENGLEITSTÜCK UNTEN ‘97BÜCHSE 8,2X10X20VERSCHLUSSPFROPFEN SFL10BREMSHEBELANSCHLAG‘93SENKSCHRAUBE DIN7991-M 6X20SCHNORR-SICHERUNGSSCHEIBE 8MMSK.BUNDSCHRAUBE M 8X30 SW=10SK.BUNDSCHRAUBE M 8X45 SW=10VERSCHL.SCHR.DIN0910-M10X1CU-FÜLLRING 10 X 14 X 1,5KETTENRADSCHRAUBE-ISK M 8X20KETTENRADSCHRAUBE-ISK M 8X26UNTERLEGSCHEIBE DIN0125-A 8,4ABDECKUNG FÜR ÖLFILTER ‘94SK.BUNDSCHRA

Resum a la pàgina de contingut no. 12

FIG541640SIDE STANDSEITENSTÄNDER99-587.03.2SPORTMOTORCYCLESTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNG1*587.03.023.000SEITENST. DUKE L=353MMSCHWARZ2*584.03.026.500STÄNDERKONSOLE M10 LC4/S.M.’99SCHWARZS.STAND BRACKET M10 LC4/S.M’99BLACK13*456711582.03.027.200584.03.030.000510.03.021.0000912 1003030912 1002566 899 785SCHRAUBE F. SEITENSTÄNDER ‘99STÄNDERFEDER D=7,7MM‘97STÄNDERFEDER LANGISK.SCHRAUBE DIN0912-M10X30ISK.SCHRAUBE DIN0912-M10X25LOCTITE 242 BLAU 6CCMSREW FOR SIDE STAND‘99SIDE STAND SPRING D=7

Resum a la pàgina de contingut no. 13

SCHWINGARM, KETTENSCHUTZ99-587.04.0SPORTMOTORCYCLES2928314031652831LOCTITE 24226843233192072551018223231211176362146161173099-587.04.071 860..64641615606263SWINGARM, CHAIN GUARD6402000FIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*34578101112141516171819202223252628293031323340*606162636465587.04.030.044583.03.030.011583.03.130.011583.10.085.0000835 100456546.30.044.000583.13.050.0000912 100453502.33.041.100546.03.014.000546.03.015.000502.30.211.000544.03.135.000583.07.073.0000015 060123722.10.079.0000

Resum a la pàgina de contingut no. 14

PRO LEVER ANLENKUNG99-587.04.1SPORTMOTORCYCLESFIG15326156522381011984 563551530630152054515050640PRO LEVER SYSTEMTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*23456891011152030583.03.080.244546.03.097.000546.03.081.000546.03.090.010546.03.090.020546.03.090.0300760 253270583.03.090.000583.03.085.100542.03.083.050720.03.035.000530.03.099.000544.03.135.000583.03.083.100546.03.182.044WINKELH.KPL.GESCHMIEDET LC4’99NADELHÜLSE HK 2016LAGERHÜLSE 15 X 20 X 48STAHLSCHEIBE 15,2X19X0,1STAHLSCHEIBE 15,2X19X0,2STA

Resum a la pàgina de contingut no. 15

FUSSBREMSBETÄTIGUNG99-587.13.7SPORTMOTORCYCLES605163503066335067326635243420dluieFakBrOTD51 236164151115.80REAR BRAKE CONTROL999-587.13.712TEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION12345689101112141516*17*202430323334355051*60636667800991 080353583.03.061.000583.03.060.1440625 0060870991 060203583.03.063.000583.03.060.051130.03.062.0000912 060203583.03.062.0000125 0800030985 0800030934 080003583.03.068.1000933 080223545.13.101.044545.13.150.0000015 060253502.13.161.000545.13.038.000502.35.033.300440.1

Resum a la pàgina de contingut no. 16

99-587.04.3SPORTMOTORCYCLESFEDERBEIN WHITE POWERFIG13710111214151617201416207SHOCK ABSORBER WHITE POWERTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTIONMONOSHOCK WP „118Q785“ ‘96FEDER WP 70-260EINSTELLRINGDUKE’95RING FÜR MONOSHOCKO-RING 32 X 8O-RING TRÄGER 14MM HOCHSONDERSCHRAUBE M10X47 10.9SONDERSCHRAUBE M10X55 10.9UNTERLEGSCHEIBE DIN0125-A10,5SS.MUTTER M10 CUSW=14BUCHSE KPL. D=24MM B=24MMMONOSHOCK WP „118Q785“ ‘96SPRING WP 70-260ADJUSTING RINGDUKE’95RING FOR SHOCK ABSORBERO-RING 32 X 8O-RI

Resum a la pàgina de contingut no. 17

KRÜMMER, VERTEILERROHR99-587.05.1SPORTMOTORCYCLES1110121314151181412194151820161524PIPES, DISTRIBUTOR TUBETEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*3*4567891011*1213141516*1819*20*24587.05.060.000587.05.007.000587.05.008.000543.09.036.000583.05.053.001584.05.005.0000015 0603030125 060003510.10.086.0000015 080353587.05.056.044543.05.068.100510.05.067.000546.03.048.0000015 060163587.05.055.044546.37.056.000587.05.058.000584.05.005.0010015 080303VERTEILERROHR ENDDÄMPF.DUKE’99AUSPUFFROHR LI.KPL.DUK

Resum a la pàgina de contingut no. 18

4354303156457322311640SILENCERENDDÄMPFER00-587.05.0SPORTMOTORCYCLESFIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*3*4*5*678920*21*22*23242526272830*31*32587.05.070.100587.05.071.100587.08.015.050546.05.068.000546.05.069.0000015 0606530014 0602530137 060000503.05.016.000587.05.078.350587.05.078.080543.05.065.444543.10.086.200565.05.069.000543.05.068.1000021 0800030015 0803030912 0602030011 4808020770 2236010009 050103ENDDÄMPFER LINKS DUKE USA 2000ENDDÄMPFER RE. DUKE USA 2000ABSTANDH.NUMMERTAFELTR.D

Resum a la pàgina de contingut no. 19

LUFTFILTERKASTEN99-587.06.0SPORTMOTORCYCLES888791715385319501618383111381238382282729425040640AIR FILTER BOXFIGTEILNR/PARTNRBEZEICHNUNGDESCRIPTION1*2*3*7*89*1011*12151617*181927*2829384041*42*505253587.06.001.000587.06.003.000584.06.004.000587.06.002.0440015 050163587.06.090.000546.06.010.000587.08.019.050570.05.020.001565.06.015.100583.06.016.100587.06.017.000583.06.017.050546.06.019.004584.06.026.000550.06.028.000510.06.027.0000014 060153722.10.079.000587.06.010.050587.07.050.050503.08.052.000

DEIXA UN COMENTARI